Tapahtumallinen.fi

Ota yhteyttä

Meille on tärkeää, että tapahtuma ylittää tavoitteesi ja yllättää iloisesti sekä sinut että vieraasi. Ota yhteyttä ja kerro suunnitelmastasi, niin tehdään siitä yhdessä mahdollista!

Yhteydenotto


















Sanni Rostedt

Sanni Rostedt

CEO, partner
Chief of Happiness
sanni@tapahtumallinen.fi
050 3382819

Henna Kakko

Henna Kakko

Event Planning Magician, partner

henna@tapahtumallinen.fi
040 8394957

Rebekka Rantanen

Rebekka Rantanen

Head of sales, partner
Manager of New Opportunities and First Impressions
rebekka@tapahtumallinen.fi
040 4153383

Isa Nortela

Isa Nortela

Marketing Manager
Artistic Ninja
isa@tapahtumallinen.fi
‭040 5311636‬

Tiina Nousiainen

Tiina Nousiainen

Production Director
Badass Problem Solver
tiina@tapahtumallinen.fi
040 7571273

Jerena Valtanen-Laine

Jerena Valtanen-Laine

Producer
The Voice of Reason
jerena@tapahtumallinen.fi

Tia Merisaari

Tia Merisaari

Junior Producer
Maestro of Mayhem
tia@tapahtumallinen.fi

Anna Rantala

Anna Rantala

Planner
Manager of Synergistic Creativity
anna@tapahtumallinen.fi

Lilja Palsila

Lilja Palsila

Junior Producer
Creator of Happiness
lilja@tapahtumallinen.fi

Katrina Fournier

Katrina Fournier

Graphic Designer
The Creative Thinker
katrina@tapahtumallinen.fi

Sari Salminen

Sari Salminen

Graphic Designer
Ambassador of Arts and Designs
sari@tapahtumallinen.fi

Seuraa meitä